BLACKPINK, Billboard Hot 100’de 33 numaraya çıktı

Dong Sun-hwa tarafından

K-pop yasası BLACKPINK en son single’ı “How You Like That” ile bu hafta Billboard Hot 100 listesinde33. sırada yer aldı.

 11 Temmuz tarihinde grafik üzerinde “Bu grubun beşinci kariyer giriş ve ikinci üst 40 hedeftir,” Billboard Twitter’da söyledi. Haziran ayında, dört parçalı eylem, Amerikan pop yıldızı Lady Gaga ile işbirliği şarkısı olan “Sour Candy” ile aynı grafikte 33. sırada yer aldı ve Hot 100’de en yüksek sıralamaya sahip K-pop kız grubu oldu. Dörtlü, daha önce “DDU-DU DDU-DU” (2018) ve “Kill This Love” (2019) gibi parçalarla tabloya girmişti. Billboard, “How You Like That?

Ebaer7uUcAAGuaa 1

YG, yaptığı açıklamada, “BLACKPINK’in başarısı daha dikkat çekicidir çünkü grup, koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle ABD’deki müzikal aktivitesini sergilemeden yaptı.
“How You Like That “, grubun Eylül ayında çıkması planlanan ilk tam albümünün bir ön sürümüdür. Üyelerin yükselen vokallerini vurgulayan bir hip-hop şarkısı, dinleyicileri tüm zorluklara rağmen yükseklere uçmaya teşvik ediyor. Jenni, Lisa, Rose ve Jisoo’dan oluşan BLACKPINK, 2016 yılında çıkış yaptı ve “Whistle” (2016) dahil olmak üzere bir dizi hit ile yıldızlığa itildi.

Tek Cevap

  1. Founder X 17 Temmuz 2020

Yorum Ekle