Jennie YG’den ayrılıyor mu ? (gurup dağılıyor mu?)

Merhaba blinkler başlıktan da anladığınız gibi Jennie geçen sefer antilerin yazmış olduğu kötü mesajları okumuş ama her zaman görüyor neyse denilenlere göre Jennie çook üzgünmüş arkadaşımın bana dediki jannie’nin instengramdan atmış olduğu gönderilere ve hikayelere güzel mesajlar yaz dedi ve guruptan bir kişi ayrılsa bile gurup dağılır ama kızlar nasıl Lisa’yı gurupta tuttularsa Jennie’yide tutarlar heralde.

İkinci haber olarak Yg’nin Lisa’ya yurt dişi yasağı ortaya çıkmış ve diğer kızlardada bu olabilir neden diye sorrarsanız orası bilinmiyor ve Nike gibi firmaların Lisa ile çalışmak istediğini ama Yg’nin izin vermediği ya hiç ya tüm kızlarla çılış dediği ortaya çıktı.

Burdan antilere sesleniyorum Jennie sizeneyaptı sevmiyor olabilisiniz ama ona küfretme hakkınız yok sevmiyorsanız onlara sosyel medyadan küfretmeyin.

Bu arad blinkler uzun zamandır yazı gelmiyordu anca yeni bilgiler öğrenip sizinle paylaşa biliyorum ve Rose’nin solosu çıktı 🙂 ve ben malesefki okuldaydım neyse diğer yazıda yakında gelicek BYE.

Yorum Ekle