Blinkler Neye Sinirli? Lisa Solo Hakkında Gelişmeler.

Merhaba canlarım bu gün Lady Gaga’nın yaptığı yanlışı ve Lisa’nın solo gelişmesinden bahsedicez dahada çok uzatmadan konuya geçelim.

Lady Gaga’yı çoğu kişi tanıyodur ben ilk Blackpink’in Sour Candy şarkısından tanıdım. Malesefki Lady Gaga Sour Cady şarkısını değiştirerek yeniden yayınladı. Malesef ki ben şarkıyı çok sevmedim. Peki Blinkleri dsinirlendiren şey nedir? Lady Gaga şarkıda Jennie ve Jisoo’nun kısımları silmiş açıkcası bende daha Lady Gaga’nın neden böylebir şey yaptığını anlamış değilim. Şarkı linki aşşağida şarkıya bakabilirsiniz veya Lady Gaga’nın hesabına gidim tüm videolarıda izleyebilirsiniz seçim sizin.

Lisa’nın solosu hakkında çok bi değişiklik yok aslında ama bir kızın veya Blink bir şeyler paylaşmış bu Blink Lisa’nın iki tane solo şarkısı geliceğini görmüş bir yerden veya öyle iddia ediyor. Bence pek doğru değil ve uyduruyor muş gibime geldi fikirlerinizi yorum kısmına yazarsanız sevinirim.

Arkadaşlar Fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı unutmayın. Lisa’nın aslında büssürü Teaserı geldi ama tüm Teaserler bitince hepsini birlikte yayınlicam arkadaşlar ama isterseniz ayrı ayrıda yayınlaya bilirim yorumlara yazın Bb.

Yorum Ekle